با درود بیکران به روح تمام جانباختگان راه میهنمان کوردستان

 فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت 2718 کوردی را که نشانه قدرت سلطان حقیقت و تجدید حیات طبیعت است را به یکایک کورد زبان و انسانهای آزادیخواه در جای جای پهنه گیتی، تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و امیدواریم سال جدید سرشار از سربلندی و سلامتی برای تمامی عزیزان باشد.
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق و محبت را برای شما آرزومندیم.
اکنون در حالی به پیشواز سال نو میرویم که زمین از وجود شبح مرگ خاموش انسانیت، یخ زده است و قانون جاذبه زمین در پیشگاه مرگ جوانان آزدیخواه و وطن دوست، خسته و ظرفیتش در مقابل مرگ و نابودی انسان ها و انسانیت باقی نمانده، پرچم ها بر فراز ممالک، به اشتباه افراشته گشته اند و بشر وملیت های بسیاری را سرگردان و آواره کرده است، گویی که عده ای همین را میخواهند تا شیره جان انسان ها را به هر طریق که میتوانند بدوشند و آنان را برده خود و سیاست هایشان گردانند.
نسل هاست که انسان تاریخ و تجربه و گوهر انسانیت را مانند امانتی، بهتراز آنچه که خود داشته است به نسل دیگر سپرده و این چنین چرخ دوار روزگار، خود و نسلهای بعدی را تاکنون به حرکت واداشته است که مبادا در گرمای آتش دشمنی ها و یا در سرمای سرد سیاه چاله های اهریمنان تسلیم آنان گردند و یاس و ناامیدی بر چهرهایشان نقش ببند وعطر ورنگ بهار و آزادی را از یاد ببرند.
 در سالی که گذشت، شاهد بودیم که آتش جنگ و جنگ افرزوی در خاورمیانه هم چنان بردوام بود که روزهای آن پر از اخبار حوادث و اتفاقات گوناگونی بود که ذهن های بسیاری را به سوی خود جلب نمود و در حالی یک سال دیگر را پشت سر میگذارانیم که در هر بخش وطنمان کوردستان، ملت کورد زیر سایه پرچمهای تحمیلی استعمارگران با عناوین گوناگون، در حال مبارزه برای رسیدن به آزادی و استقلال هستند و روزی نیست که خبر جان باختن جوانانی که جانشان را در راه مبارزه برای آزادی کوردستان از دست میدهند، شاهد نباشیم و این خود نشان از عظم راسخ و خواسته ملتمان دارد که همچنان باوجود مخالفت دیگر ملیتها در منطقه، این جوانان بر سر خواسته خود و حقوق ملت پافشاری مینمایند و تا محقق شدن خواسته یشان که همانا زیستن در زیر پرچم کوردستان است دست از تلاش برنخواهند داشت و به همین سبب جای دارد دست یکایک این عزیزان را به گرمی بفشاریم و از درون غبار و خاکستر آتش جنگ اهریمنان به آنان خدا قوت بگوییم و به آنان این دلگرمی رابدهیم که ما نیز در هرکجای کره زمین باشیم قلب و روح و جودمان با شماست و تا آزادی ملت کورد و بر افراشته شدن پرچم میهنمان کوردستان درکنار شما ایستاده ایم و همراه با شما شعار آزادی و ایستادگی در مقابل ظلم ظالمان و دیکتاتوران را سرمیدهیم.
در پایان جای دارد که یکبار دیگر به رسم سالیان گذشته برای یکایک عزیزان و تمامی مبارزان راه آزادی، آرزو پیروزی و سربلندی نماییم و سال 2718 کوردی را تبریک عرض نماییم و امیدواریم سال جدید سالی باشد با محاصل ارزشمند در جهت رسیدن به خواست ملت کورد و آزادی میهنمان کوردستان و همچنین پایان یافتن تجاوز و نسل کشی های دیکتاتوری اردوغان در عفرین و پیروزی و سربلندی ملت کورد در تقابل با جانیان و تجاوز گران به خاک میهنمان کوردستان.

سازمان یاری کورد (یارسان) 2018/3/18                                                                                logo-yarikurd-new

Likes(3)Dislikes(0)