تحریم انتخابات و پخش شب نامه در داخل کشور توسط هواداران یاری کورد

0
22

یاری کورد کرند غرب(دالاهۆ)

در هیچ یک از انتخابات هایی که توسط رژیم جمهوری اسلامی برگزار میشود باید شرکت نکرد و علت اصلی اش، نظارت استصوابی و شرایط ناعادلانه و غیر دموکراتیک حاکم بر برگزاری این نوع از انتخابات ها بوده است.  بر این باور هستیم که از اپتدای پیروزی انقلاب تا کنون تمام رفراندوم ها و انتخابات هایی که برگزار شده است  اساساً غیر دموکراتیک بود ە است و انتخابات پیش رو از همه مهندسی شده تر و غیر دموکراتیک تر است. تا آنجا که توسط بخشی از اپوزسیون «نمایش مضحک انتخاباتی» نام گرفته است.

 

رژیم جمهوری اسلامی به هیچ وجه اجازهء فعالیت به تشکل های دموکرات، مستقل و سکولار -دموکراسی خواه را نمی دهد و هر نوع فعالیت و بلکه اظهار نظر را با زندانی کردن و سرکوب پاسخ می دهد. این رژیم بر خلاف نص صریح قانون اساسی مورد تایید ظاهری خودش، ابتدا کاندیدا ها را توسط شورای نگهبان گزینش می کند و سپس به مردم معرفی نموده و عملاً امکان انتخاب آزاد را از مردم سلب کرده است. در چنین شرایطی چگونه ممکن است در کاریکاتور انتخابات شرکت نماییم؟

از این رو ما  هواردارن و اعضای سازمان یاری کورد در داخل کشور این انتخابات رو تحریم میکنیم و البته ما جزو ان دسته از افراد نیستیم که چند ماه پیش از برگزاری این نمایش، با صدور اعلامیهء «تحریم منفعلانه»، برنامهء خود را خاتمه یافته بدانیم و به کنج خانه های خود بخزیم. تجربه نشان داده است که چنین رفتاری مطلوب رژیم میلیتاریستی- امنیتی است. و ما همه تلاش خود را برای ضربه زدن به این نطام دیکتاتوری به کار میبریم

گسسته باد زنجیر استبداد؛ زنده باد آزادی؛ برقرار باد دموکراسی.

اعضا و هواداران سازمان یاری کورد در ایران

11 اردیبهشت 1396

1 2017may

‎رێکخراو یاری کورد یارسان‎ sitt bilete.

پاسخی بگذارید